Gradski odbor Srpske napredne stranke Smederevo najoštrije osuđuje monstruozne pretnje ubistvom koje je Milovan Brkić uputio predsedniku Republike Srbije Aleksandru Vučiću i poziva nadležne organe da hitno reaguju.
Protesti koji se večeras održavaju u Beogradu su najveća sramota koja se odigrala u skorijoj istoriji Srbije.
Skandalozno je da protiv nasilja protestuju oni koji skoro svakodnevno promovišu i pozivaju na nasilje, poput Srđana Milivojevića i Milovana Brkića.
Za razliku od njih koji bi „otkidali glave“ predsednik Aleksandar Vučić je odmah nakon tragičnih događaja predložio snažne i odlučne mere kako bi se sprečile nove tragedije i sačuvali životi, što predstavlja ključnu razliku u pristupu vođenja državne politike.
Gradski odbor Srpske napredne stranke Smederevo još jednom poziva sve nadležne organe da hitno reaguju, sačuvaju i zaštite državni poredak kome je narod dao pun legitimitet.
Živeo Aleksandra Vučića!
Živela Srbija!